Galeria

Okno_glowne

Interfejs programu został zoptymalizowany pod kątem przejrzystości i intuicyjnej obsługi. Użytkownik w bardzo krótkim czasie jest w stanie wykorzystać pełne możliwości aplikacji.

 

 

 

Karta_pacjenta

 

Karta pacjenta pozwala na zapisanie wszystkich niezbędnych informacji. Dane te są wykorzystywane do automatycznego uzupełniania pól w innych obszarach systemu.

 

 

 

 

Zaimplementowana została baza leków, która jest na bieżąco aktualizowana zgodnie ze zmianami publikowanymi przez NFZ.

Możliwe jest tworzenie i modyfikowanie listy najczęściej przepisywanych leków.
W razie konieczności istnieje możliwość dodania własnych leków do listy.

 

 

Moduł zaplanowanych wizyt zapewnia komfortową pracę z realizacją planowanych spotkań. Po podaniu zakresu czasowego otrzymujemy zaplanowane spotkania na dany dzień. Z poziomu tej listy jest możliwość uzupełnienia dokumentacji wizyty.

 

 

 

Wizyta

 

Okno wizyty zawiera informacje niezbędne do należytego jej udokumentowania. Ponadto umożliwia wygenerowanie recept lub załączenie dokumentacji w postaci elektronicznej. Obsługiwane są wszystkie typy załączanych plików.

 

 

 

 

 

Generator recept zapewnia szybkie wystawienie recepty.

Numer recepty może być nadawany z automatu (z uprzednio zdefiniowanej puli), bądź wpisywany ręcznie.

Istnieje możliwość wydruku recepty również bez kodów kreskowych.

Leki wybierane są z aktualnej bazy leków.

 

 

 

Lista załączników pozwala na archiwizowanie wszelkiej dokumentacji elektronicznej, która dotyczy pacjenta. Każdy załączony plik może zawierać obszerny opis, który pojawia się po zaznaczeniu wiersza.

 

 

 

 

Ustawienia

 

Ustawienia programu nie wymagają specjalistycznej wiedzy, aby wprowadzić je prawidłowo. Każdy we własnym zakresie jest w stanie przygotować program do pracy.